Naujienos Tvarkaraštis Narystės Kainoraštis Galerija Renginiai  
Spausdinti


Tikrąją Rytų šalių dvasią perteikia čia dirbantys Tailando masažo meistrai, kurių atliekamos procedūros remiasi senovės Rytų geros savijautos kūrimo tradicijomis. Egzotiniuose SPA ritualuose naudojami natūralus SPA produktai, atkeliavę iš tolimųjų Azijos šalių gamtos, teigiamai veikia žmogaus jutimus bei pasižymi stipriu poveikiu tiek kūnui, tiek sielai.

 

 

SPA centre galėsite ne tik mėgautis masažais, bet atjauninti veido ir kūno odą prabangia "Skeyndor" kosmetika. "Skeyndor" kompanijos filosofija - tik moksliškai pagrįstų naujovių taikymas, profesionalių specialistų atliekami tyrimai apie odoje vykstančius procesus, efektyviausių ingredientų paieška ir aukščiausios kokybės standartų taikymas. Taigi, nieko keista, jog šios kompanijos produktus pamėgo Holivudo žvaigždės: Penelope Cruz, Monica Bellucci, Kelly Osbourne, Eltonas Johnas, Kate Moss, Naomi Campbell, Rachael Hunter ir kiti.

 Autentiškas SPA centro interjeras, kvapnios  arbatos puodelis bei kerinčios muzikos garsai nukels Jus į tolimąją Rytų egzotikos salą, kurioje pažadinsite savo jausmus, atpalaiduosite kūną bei pasinersite į SPA malonumų pasaulį.


 

SPA centras "East Island"
Konstitucijos pr. 26, "FORUM PALACE", Vilnius
Tel.: (8-5) 272 2227; (8-682) 33 222
el.paštas: forum@east-island.lt
www.east-island.lt

Darbo laikas:
I-VII 10.00 - 21.00

 


 


       Dirbame: I-V 6:30 - 22:00; VI-VII 9:00 - 21:00