Naujienos Tvarkaraštis Narystės Kainoraštis Galerija Renginiai  
Spausdinti

Treniruočių aprašymai Treneriai


Norėdami pajusti fizinį ir dvasinį komfortą šiuolaikiniame tempo ir įtampos kupiname pasaulyje, apsilankykite jogos treniruotėje.

Joga - tai visavertė savęs tobulinimo sistema, atsiradusi Indijoje. Indui joga - tai filosofija, mokymas, menas ir gyvenimo būdas. Pirmieji jogai Indijoje buvo apsišvietę mistikai, ilgus metus tyrė įvairių pozų, pratimų, kvėpavimo ir maisto poveikį gyvam žmogaus organizmui, stebėdami gyvūnus, jų kvėpavimo ir poilsio būdus, jų elgesį susirgus ar gresiant pavojui. Prieš tūkstantmečius sudaryti jogų metodai, skirti biologinius procesus panaudoti sveikatai palaikyti ir gyvenimui pratęsti, iki šių dienų neprilygstami. Dauguma modernių dietologijos ir kūno kultūros atradimų jogams jau senai buvo žinomi.

Joga - ne religija, ji neturi šventyklų, apeigų ar dogmų. Žodis „joga" sanskrito kalboje reiškia „ryšį, susijungimą". Ši sistema veda į proto ir jausmų pusiausvyrą bei ramybę, neįmanomą be fizinės sveikatos, todėl daug dėmesio yra skiriama fizinio kūno stiprinimui ir sveikatingumui.

Pagrindiniai jogos principai: tinkami pratimai (asanos), taisyklingas kvėpavimas, atsipalaidavimas, racionali mityba, pozityvus mąstymas ir meditacija. Joga visais laikais buvo perteikiama iš mokytojo mokiniui asmeniškai, taip garantuojant jos perteikimo tikslumą. Svarbu žinoti, kad mokantis iš knygų galima rimtai sau pakenkti netaisyklingai atliekant asanas (fizinius pratimus) - jos ne tik neduos naudos, tačiau gali turėti neigiamą poveikį stuburui ir sąnariams.


       Dirbame: I-V 6:30 - 22:00; VI-VII 9:00 - 21:00