Naujienos Tvarkaraštis Narystės Kainoraštis Galerija Renginiai  
Spausdinti

Treniruočių aprašymai Treneriai


 

Kūno tobulinimas Pilates metodu - unikali raumenų tempimo ir stiprinimo pratimų sistema, sukurta Džozefo Pilates XX a. pirmoje pusėje, ir sėkmingai naudojama jau daugiau nei 90 metų. Ji sukurta sveiko gyvenimo būdui ugdyti ir skirta raumenims tonizuoti bei laikysenai, lankstumui ir pusiausvyrai gerinti. Protinės ir fizinės veiklos produktyvumą skatinantis Pilates metodas - efektyvi bendra kūno ir proto treniruotė.

Pilates pratimai tinka visiems žmonėms, nežiūrint amžiaus ar fizinio pasirengimo. Pilates padės kūnui tapti stipresniu, o grakštesnes kūno linijas pamatysite jau po kelių savaičių. Pilates tinka turintiems viršsvorio, kenčiantiems kelių skausmus, nes pratimai daromi sėdint arba gulint ant grindų. Pilates padės atsikratyti nugaros, pečių juostos ar sprando skausmų. Dauguma šio metodo pratimų yra skirta pilvo raumenims, o ypač - jo vidiniam raumenų sluoksniui stiprinti, todėl lankydami Pilates treniruotes netruksite turėti gražų ir plokščią pilvą. Be to, stiprūs pilvo raumenys ne tik grožis, bet ir geresnis kūno balansas bei koordinacija.

Vienas iš svarbiausių Pilates principų norimiems rezultatams pasiekti - taisyklingas kvėpavimas, suteiksiantis dvasinę ir emocinę ramybę.       Dirbame: I-V 6:30 - 22:00; VI-VII 9:00 - 21:00